login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
MGKS Włókniarz Leśna - strona nieoficjalna
Relacja spotkania
1:1
(0:1)
MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA
Lotnik Jeżów Sudecki
2018-08-25, 17:00
Czas spotkania: 90 min.
<br />
Informacje o kadrze MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA
1.
Mateusz Gilewski
2.
Radosław Teske
3.
Jakub Gilewski
4.
Łukasz Bursacki
5.
Dawid Rybus
6.
Mateusz Kalka
7.
Bartosz Wichuła
90"
Daniel Farganus
8.
Konrad Kalka
9.
Jacek Góraj
35"
Artur Kamiński
10.
Krzysztof Pieśkiewicz
11.
Kamil Osowski
Zawodnicy rezerwowi MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA
1.
Dawid Majewski
Oceny zawodników »
Prezentacja graficzna składu drużyny MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA
Mateusz Gilewski
Dawid Rybus
Radosław Teske
Łukasz Bursacki
Jakub Gilewski
Mateusz Kalka
Konrad Kalka
Bartosz Wichuła
Daniel Farganus
Jacek Góraj
Artur Kamiński
Kamil Osowski
Krzysztof Pieśkiewicz
Komentarzy [0]
Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Zarząd
Historia
SENIORZY
Kadra
Terminarz Ligi Okręgowej
Tabela Ligi Okręgowej
Transfery
Statystyki drużyny
Statystyki ligowe
Wykres ligowy
JUNIORZY STARSI
Kadra Juniorów
Terminarz klasy terenowej
Tabela klasy okręgowej
TRAMPKARZE
Terminarz Ligi Okręgowej
MŁODZIK
ORLIK
ŻAK
Galeria zdjęć
Kalendarium
Archiwum
Liga Typerów
Strefa Kibica
Wyniki
Ostatnia kolejka 7
Granica Bogatynia
3:0
Olimpia Kamienna Góra
Piast Wykroty
2:2
MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA
Stella Lubomierz
2:0
Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka
5:0
Chrobry Nowogrodziec
Piast Bolków
1:2
Cosmos Radzimów
Hutnik Pieńsk
0:6
Nysa Zgorzelec
Gryf Gryfów
3:0
Pogoń Świerzawa
Woskar Szklarska Poręba
0:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Logowanie
Zarejestruj się
My na Facebooku
Tabela ligowa
Klasa Okręgowa » Jelenia Góra
1.
Lotnik Jeżów Sudecki
19
2.
MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA
17
3.
GKS Warta Bolesławiecka
16
4.
Gryf Gryfów
14
5.
Stella Lubomierz
12
6.
Granica Bogatynia
11
7.
Woskar Szklarska Poręba
11
8.
Łużyce Lubań
10
9.
Piast Wykroty
10
10.
Cosmos Radzimów
10
11.
Nysa Zgorzelec
9
12.
Piast Bolków
5
13.
Chrobry Nowogrodziec
5
14.
Hutnik Pieńsk
4
15.
Pogoń Świerzawa
1
16.
Olimpia Kamienna Góra
1
Najlepsi typerzy
Zaloguj się, aby typować.
Lp.
Osoba
Pkt.
1.
bonczan
45
2.
latajacy_holender
42
3.
Lary Underground
42
4.
petardinho11
41
5.
furiat6
41
6.
belza18
41
7.
tesek12
40
8.
ftb2user_1533890137.
39
9.
smurzync
37
10.
kopass
37