MGKS Włókniarz Leśna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Terminarz Ligi Okręgowej

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2018-11-17 Gryf Gryfów Woskar Szklarska Poręba 13:00
15  2018-11-17 Hutnik Pieńsk Piast Wykroty 13:00
15  2018-11-17 Pogoń Świerzawa Chrobry Nowogrodziec 13:00
15  2018-11-17 Olimpia Kamienna Góra MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA 13:00
15  2018-11-17 Stella Lubomierz Cosmos Radzimów 13:00
15  2018-11-17 Granica Bogatynia GKS Warta Bolesławiecka 13:00
15  2018-11-17 Łużyce Lubań Lotnik Jeżów Sudecki 13:00
15  2018-11-17 Nysa Zgorzelec Piast Bolków 13:00
14  2018-11-10 MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA Nysa Zgorzelec 14:00
14  2018-11-10 Woskar Szklarska Poręba Stella Lubomierz 14:00
14  2018-11-10 Cosmos Radzimów Łużyce Lubań 14:00
14  2018-11-10 Piast Bolków Hutnik Pieńsk 14:00
14  2018-11-10 GKS Warta Bolesławiecka Gryf Gryfów 14:00
14  2018-11-10 Lotnik Jeżów Sudecki Pogoń Świerzawa 14:00
14  2018-11-10 Piast Wykroty Granica Bogatynia 14:00
14  2018-11-10 Chrobry Nowogrodziec Olimpia Kamienna Góra 14:00
13  2018-11-03 Woskar Szklarska Poręba Cosmos Radzimów 14:00
13  2018-11-03 Gryf Gryfów Piast Wykroty 14:00
13  2018-11-03 Hutnik Pieńsk MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA 14:00
13  2018-11-03 Pogoń Świerzawa Łużyce Lubań 14:00
13  2018-11-03 Olimpia Kamienna Góra Lotnik Jeżów Sudecki 14:00
13  2018-11-03 Stella Lubomierz GKS Warta Bolesławiecka 14:00
13  2018-11-03 Granica Bogatynia Piast Bolków 14:00
13  2018-11-03 Nysa Zgorzelec Chrobry Nowogrodziec 14:00
12  2018-10-27 MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA Granica Bogatynia 14:00
12  2018-10-27 Cosmos Radzimów Pogoń Świerzawa 14:00
12  2018-10-27 Piast Bolków Gryf Gryfów 14:00
12  2018-10-27 GKS Warta Bolesławiecka Woskar Szklarska Poręba 14:00
12  2018-10-27 Lotnik Jeżów Sudecki Nysa Zgorzelec 14:00
12  2018-10-27 Piast Wykroty Stella Lubomierz 14:00
12  2018-10-27 Łużyce Lubań Olimpia Kamienna Góra 14:00
12  2018-10-27 Chrobry Nowogrodziec Hutnik Pieńsk 14:00
11  2018-10-20 Woskar Szklarska Poręba Piast Wykroty 15:00
11  2018-10-20 Gryf Gryfów MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA 15:00
11  2018-10-20 Hutnik Pieńsk Lotnik Jeżów Sudecki 15:00
11  2018-10-20 GKS Warta Bolesławiecka Cosmos Radzimów 15:00
11  2018-10-20 Olimpia Kamienna Góra Pogoń Świerzawa 15:00
11  2018-10-20 Stella Lubomierz Piast Bolków 15:00
11  2018-10-20 Granica Bogatynia Chrobry Nowogrodziec 15:00
11  2018-10-20 Nysa Zgorzelec Łużyce Lubań 15:00
10  2018-10-13 MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA Stella Lubomierz 15:00
10  2018-10-13 Cosmos Radzimów Olimpia Kamienna Góra 15:00
10  2018-10-13 Piast Bolków Woskar Szklarska Poręba 15:00
10  2018-10-13 Pogoń Świerzawa Nysa Zgorzelec 15:00
10  2018-10-13 Lotnik Jeżów Sudecki Granica Bogatynia 15:00
10  2018-10-13 Piast Wykroty GKS Warta Bolesławiecka 15:00
10  2018-10-13 Łużyce Lubań Hutnik Pieńsk 15:00
10  2018-10-13 Chrobry Nowogrodziec Gryf Gryfów 15:00
2018-10-06 Woskar Szklarska Poręba MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA 15:00
2018-10-06 Gryf Gryfów Lotnik Jeżów Sudecki 15:00
2018-10-06 Hutnik Pieńsk Pogoń Świerzawa 15:00
2018-10-06 GKS Warta Bolesławiecka Piast Bolków 15:00
2018-10-06 Stella Lubomierz Chrobry Nowogrodziec 15:00
2018-10-06 Piast Wykroty Cosmos Radzimów 15:00
2018-10-06 Granica Bogatynia Łużyce Lubań 15:00
2018-10-06 Nysa Zgorzelec Olimpia Kamienna Góra 15:00
2018-09-29 MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA GKS Warta Bolesławiecka 16:00
2018-09-29 Cosmos Radzimów Nysa Zgorzelec 16:00
2018-09-29 Piast Bolków Piast Wykroty 16:00
2018-09-29 Pogoń Świerzawa Granica Bogatynia 16:00
2018-09-29 Olimpia Kamienna Góra Hutnik Pieńsk 16:00
2018-09-29 Lotnik Jeżów Sudecki Stella Lubomierz 16:00
2018-09-29 Łużyce Lubań Gryf Gryfów 16:00
2018-09-29 Chrobry Nowogrodziec Woskar Szklarska Poręba 16:00
2018-09-22 Woskar Szklarska Poręba Lotnik Jeżów Sudecki 16:00
2018-09-22 Gryf Gryfów Pogoń Świerzawa 16:00
2018-09-22 Hutnik Pieńsk Nysa Zgorzelec 16:00
2018-09-22 Piast Bolków Cosmos Radzimów 16:00
2018-09-22 GKS Warta Bolesławiecka Chrobry Nowogrodziec 16:00
2018-09-22 Stella Lubomierz Łużyce Lubań 16:00
2018-09-22 Piast Wykroty MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA 16:00
2018-09-22 Granica Bogatynia Olimpia Kamienna Góra 16:00
2018-09-15 MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA Piast Bolków 16:00
2018-09-15 Cosmos Radzimów Hutnik Pieńsk 16:00
2018-09-15 Pogoń Świerzawa Stella Lubomierz 16:00
2018-09-15 Olimpia Kamienna Góra Gryf Gryfów 16:00
2018-09-15 Lotnik Jeżów Sudecki GKS Warta Bolesławiecka 16:00
2018-09-15 Łużyce Lubań Woskar Szklarska Poręba 16:00
2018-09-15 Chrobry Nowogrodziec Piast Wykroty 16:00
2018-09-15 Nysa Zgorzelec Granica Bogatynia 16:00
2018-09-08 Piast Wykroty Lotnik Jeżów Sudecki 17:00
2018-09-08 Woskar Szklarska Poręba Pogoń Świerzawa 17:00
2018-09-08 Granica Bogatynia Hutnik Pieńsk 17:00
2018-09-08 GKS Warta Bolesławiecka Łużyce Lubań 17:00
2018-09-08 Stella Lubomierz Olimpia Kamienna Góra 17:00
2018-09-08 Gryf Gryfów Nysa Zgorzelec 17:00
2018-09-08 MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA Cosmos Radzimów 17:00
2018-09-08 Piast Bolków Chrobry Nowogrodziec 17:00
2018-09-01 Hutnik Pieńsk Gryf Gryfów 17:00
2018-09-01 Nysa Zgorzelec Stella Lubomierz 17:00
2018-09-01 Olimpia Kamienna Góra Woskar Szklarska Poręba 17:00
2018-09-01 Cosmos Radzimów Granica Bogatynia 17:00
2018-09-01 Pogoń Świerzawa GKS Warta Bolesławiecka 17:00
2018-09-01 Łużyce Lubań Piast Wykroty 17:00
2018-09-01 Lotnik Jeżów Sudecki Piast Bolków 17:00
2018-09-01 Chrobry Nowogrodziec MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA 17:00
2018-08-25 Piast Wykroty Pogoń Świerzawa 17:00
2018-08-25 GKS Warta Bolesławiecka Olimpia Kamienna Góra 17:00
2018-08-25 Piast Bolków Łużyce Lubań 17:00
2018-08-25 Woskar Szklarska Poręba Nysa Zgorzelec 17:00
2018-08-25 Stella Lubomierz Hutnik Pieńsk 17:00
2018-08-25 Gryf Gryfów Granica Bogatynia 17:00
2018-08-25 Chrobry Nowogrodziec Cosmos Radzimów 17:00
2018-08-25 MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA Lotnik Jeżów Sudecki 17:00
2018-08-18 Cosmos Radzimów Gryf Gryfów 17:00
2018-08-18 Granica Bogatynia Stella Lubomierz 17:00
2018-08-18 Hutnik Pieńsk Woskar Szklarska Poręba 17:00
2018-08-18 Nysa Zgorzelec GKS Warta Bolesławiecka 17:00
2018-08-18 Olimpia Kamienna Góra Piast Wykroty 17:00
2018-08-18 Łużyce Lubań MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA 17:00
2018-08-18 Pogoń Świerzawa Piast Bolków 17:00
2018-08-18 Lotnik Jeżów Sudecki Chrobry Nowogrodziec 17:00
2018-08-11 Stella Lubomierz Gryf Gryfów 17:00
2018-08-11 Piast Bolków Olimpia Kamienna Góra 17:00
2018-08-11 Lotnik Jeżów Sudecki Cosmos Radzimów 17:00
2018-08-11 Piast Wykroty Nysa Zgorzelec 17:00
2018-08-11 GKS Warta Bolesławiecka Hutnik Pieńsk 17:00
2018-08-11 Woskar Szklarska Poręba Granica Bogatynia 17:00
2018-08-11 MGKS WŁÓKNIARZ LEŚNA Pogoń Świerzawa 17:00
2018-08-11 Chrobry Nowogrodziec Łużyce Lubań 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Mecze sparingowe

Logowanie

My na Facebooku

Tabela ligowa

Klasa Okręgowa » Jelenia Góra

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. marpak20 67
2. wicekkkk 64
3. kucharrr 63
4. Tomasz_Miakienko 60
5. bonczan 59
6. furiat6 58
7. sokiii 53
8. smurzync 44
9. belza18 43
10. kopass 36